Колектив кафедри (зліва направо) сидять:  доц. К.Є. Юріїв, проф. О.В. Денефіль, проф. Ю.І. Бондаренко, доц. С.М. Чарнош, доц.О.О. Кулянда;  стоять:  лаб. М.Є. Бурик, доц. В.Є. Пелих, ас. Ю.А. Свередюк, доц. Т.В. Бігуняк, доц. Р.С. Усинський, проф. М.Р. Хара, ас. О.Ю. Баліцька, ас. Є.О. Лоза, (2023 рік)

Колектив кафедри (зліва направо) сидять: доц. В.Є. Пелих, ас. Ю.А. Свередюк, доц. Р.С. Усинський, проф. М.Р. Хара, лаб. М.Є. Бурик, проф. Ю.І. Бондаренко, проф. О.В. Денефіль, доц. К.Є. Юріїв, ас. О.Ю. Баліцька, доц. С.М. Чарнош, доц. Т.В. Бігуняк, ас. Є.О. Лоза, доц.О.О. Кулянда (2022 рік)

(зліва направо): доц. В.Є. Пелих, проф. О.П. Венгер, проф. О.В. Денефіль, проф. Ю.І. Бондаренко, доц. К.Є. Юріїв, доц. С.М. Чарнош, доц. Р.С. Усинський у конференцзалі ТНМУ після відкриття конференції  «Актуальні питання патології за умов дії надзвичайних факторів на організм», що проходила з 26 по 28 жовтня в онлайн-форматі (2022 рік)

Колектив кафедри (зліва направо) сидять: доц. Т.В. Бігуняк, проф. М.Р. Хара, проф. Ю.І. Бондаренко, проф. О.В. Денефіль, доц. К.Є. Юріїв, стоять: доц. Р.С. Усинський, доц. С.М. Чарнош, доц. О.О. Кулянда, ас. Є.О. Лоза, лаб. М.Є. Бурик, ас. Ю.А. Свередюк, доц. В.Є. Пелих (2021 рік)

Зустріч давніх друзів: проф. Михайло Степанович Регеда та проф. Юрій Іванович Бондаренко (2018 рік)

Колектив кафедри (зліва направо) сидять: ст.викл. К.Є. Юріїв, проф. М.Р. Хара, проф. Ю.І. Бондаренко, проф. О.В. Денефіль, ст.викл. О.О. Кулянда, стоять: доц. С.М. Чарнош, ст.викл. Р.С. Усинський, лаб. М.Є. Бурик, доц. В.Є. Пелих, асп. Ю.А. Свередюк (2017 рік)

Щоб не падати духом, головне в житті - не журитись

Зустріч колег: зліва направо перший ряд - Бурик М.Є., доц. Чарнош С.М., другий ряд - доц. Бакалець О.В., доц. Потіха Н.Я., доц. Волкова Н.М., доц. Сатурська Г.С., третій ряд - проф. Бондаренко Ю.І., доц. Дзига С.В., ас. Усинський Р.С., проф. Файфура В.В., ас. Юріїв К.Є. (2014 рік)

Колектив кафедри відпочиває на природі

Зліва направо: проф. Бондаренко Ю.І., доц. Чарнош С.М., ас. Усинський Р.С., Бурик М.Є., проф. Денефіль О.В., доц. Потіха Н.Я., ас. Пелих В.Є. (2013 рік)

Зустріч колег в конгрес-центрі "Червона Калина" ТДМУ

Зліва направо: доц. Волкова Н.М., доц. Ткачук Н.І., доц. Потіха Н.Я., доц. Дзига С..М., доц. Ястремська С.О. (2012 рік)

Колектив кафедри відпочиває на природі

Зліва направо: перший ряд - Бурик М.Є., доц. Потіха Н.Я., другий ряд - проф. Денефіль О.В., доц. Сатурська Г.С., третій ряд - доц. Чарнош С.М., проф. Файфура В.В., проф. Бондаренко Ю.І., ас. Усинський Р.С. (2012 рік)

Колектив кафедри на святкуванні 55-річчя ТДМУ

Зліва направо: перший ряд - Бурик М.Є., доц. Волкова Н.М., доц. Сатурська Г.С., доц. Потіха Н.Я., ас. Юріїв К.Є., другий ряд - ас. Бакалець О.В., ас. Чарнош С.М., проф. Файфура В.В., ас. Усинський Р.С., ас. Пелих В.Є., ас. Дзига С.В. (2012 рік)

Колектив кафедри біля памятника О.С. Пушкіну (святкування Дня медика)

Зліва направо: ас. Дзига С.В., асп. Кузів О.В., ас. Сатурська Г.С., Бурик М.Є., проф. Бондаренко Ю.І., ас. Сас Л.М., ас. Бакалець О.В. (2011 рік)

Без креативних ідей неможливо створювати раціоналізаторські пропозиції

(на фото: ас. Юріїв К.Є. та ас. Пелих В.Є.) (2011 рік)

ас. Юріїв К.Є. з жабами в скляній банці, без яких неможливо виконувати важливі методики досліджень в науковому експерименті (2011 рік)

Колектив кафедри

Зліва направо: перший ряд - проф. Файфура В.В., проф. Хара М.Р., ас. Сатурська Г.С., ас. Юріїв К.Є., другий ряд - ас. Потіха Н.Я., ас. Пелих В.Є., Бурик М.Є., ас. Бакалець О.В., асп. Кузів О.В., ас. Сас Л.М., ас. Усинський Р.С., ас. Дзига С.В. (2011 рік)

проф. М.Р. Хара та її учні

Зліва направо: Кузів О.В., Юріїв К.Є., проф. Хара М.Р., Усинський Р.С., Пелих В.Є. (2010 рік)

Дід Мороз та снігурочки принесли подарунки на кафедру (2010 рік)

Екскурсія у Києво-могилянську академію

Зліва направо: проф. Файфура В.В., ас. Дзига С.В., ас. Бакалець О.В., ас. Сас Л.М. (2010 рік)

Колектив кафедри у вихідний день активно відпочиває у боулінгу

Зліва направо: ас. Дзига С.В., асп. Кузів О.В., проф. Хара М.Р., ас. Пелих В.Є., Бурик М.Є., ас. Усинський Р.С., ас. Юріїв К.Є., ас. Сатурська Г.С., ас. Бакалець О.В. (2010 рік)

"Охоронці богатирі кафедри"

(стилізований календар)

(2010 рік)

Колектив кафедри святкує 8 березня

Зліва направо: перший ряд - ас. Потіха Н.Я., ас. Пелих В.Є., проф. Хара М.Р., ас. Юріїв К.Є., Бурик М.Є., ас. Сатурська Г.С., другигй ряд - ас. Усинський Р.С., ас. Чарнош С.М., проф. Файфура В.В., ас. Дзига С.В., асп. Кузів О.В., ас. Бакалець О.В., проф. Бондаренко Ю.І., ас. Сас Л.М. (2010 рік)

Гості конференції та колектив кафедри відвідали м.Остріг (фото в замку) (2007 рік)

Колектив кафедри на святкуванні 50-річчя ТДМУ

Зліва направо: асп. Сатурська Г.С., асп. Потіха Н.Я., Г.Д., Бурик М.Є., проф. Файфура В.В., проф. Хара М.Р., проф. Бондаренко Ю.І., асп. Чарнош С.М., ас., Усинський Р.С. (2007 рік)

Гості конференції та колектив кафедри відвідали святиню - Межиріцький монастир (2007 рік)