30 березня 2017 р.

Чи могли подумати давні греки, що, розігруючи містерії, стають основоположниками одного з головних видів мистецтва? Часи, коли театральне мистецтво лише зароджувалось, були прикметні тим, що на відміну від сьогодення люди не мали великого вибору розваг. Похід до театру вважався піком освіченості та справою честі. Сьогодні ситуація інакша. До театрів приходять, аби збагатитися духовно та відпочити від буденності.

Театр іде в ногу з часом, розвивається, вдосконалюється. Формує свого глядача. І глядач впливає на розвиток театру, адже потребує щораз глибшої інтерпретації, осмислення, викладу.

30 березня 2017 року студенти ІІІ курсу медичного факультету разом із куратором Пелихом В.Є. в черговий раз завітали до театру.

П’єса Рея Куні «Медовий місяць на всі сто» («Нічні дебати, або аут в готелі») – типова смішна комедія положень. На сцені, що виконує роль лондонського готелю, діє традиційний для комедії набір персонажів: політик парламенту, його дружина, помічник та коханка, чоловік коханки, приватний детектив, якого винайняв ревнивий чоловік. На спину детектива, який видивляється у вікно, падає важка віконна рама, – і він втрачає ознаки життя. Помічник прем`єр-міністра разом із своєю коханкою бачать у своєму готельному номері нерухоме тіло і, щоб відвести від себе підозру, вирішують позбутися його всілякими способами, щохвилини потопаючи у несусвітній брехні.

Студентів вразила гра талановитих акторів, які передавали кожну емоцію, пропускаючи її через себе. Гра кожного актора індивідуальна, оригінальна, емоційна, колоритна, відповідає характеру персонажа. По закінченню вистави зала вибухнула оплесками, а деякі глядачі не змогли втримати своїх емоцій. Візити до театру не просто розширюють світогляд студентів, а й змушують кожного замислитися, можливо, над своїми помилками, можливо, над тим, щоб у майбутньому не допустити їх і зрештою посміятись над самим собою.