Ентузіазм та невитрачений потенціал. Це те, що характеризує молодість. Але для того, щоб вони мали правильне застосування, молодь потребує знань. Тому неможна обминати стороною молоді серця, котрі сповненні бажання приймати участь в чомусь, що є справді важливим. Викладачу - наставнику необхідно бути обережним і чутливим, щоб допомогти молодим людям знайти своє покликання і показати, як можна реалізувати його.

20 листопада 2018 року студенти 313 групи, медичного факультету зустрілися та провели виховну годину на тему «Профілактика ГРВІ». Студенти підготували цікавий матеріал та продемонстрували тематичний фільм а також розповіли про харчування під час епідемії, вживання вітамінів та ведення здорового способу життя. Була проведена гра-змагання на перевірку знань студентів про ГРВІ та питання профілактики.

Куратори ознайомили студентів з видами вірусних інфекцій, ускладненнями та особливостями поводження студентів в період епідемії грипу та ГРВІ. По завершенню зустрічі усім студентам було роздано листівку-пам’ятку про вірусні інфекції.

Ас. Лоза Є.О. проводить виховну годину зі студентами кураторської групи ММ-313 на тему «Профілактика ГРВІ» (2018 рік)

15 листопада 2018 року студенти 311 групи медичного факультету разом з куратором Чарнош С.М. відвідали кінотеатр Сінема – Сіті, де подивилися фільм про життя та творчий шлях Фредді Меркюрі.

Стеденти самі були ініціаторами походу до кінопалацу. Фільм розповів про стрімке зростання популярності гурту Queen, історію створення хітів колективу. Кульмінацією картини стала участь гурту в благодійному концерті у Лондоні 1985-го, де збирали кошти для жертв голоду в Ефіопії. Виступ Queen на цьому заході критики називають найкращим живим виконанням в історії рок-музики. Загалом стрічка охопила 15 років життя Мерк'юрі до того моменту, як стало відомо про хворобу музиканта на СНІД. Головну роль в картині виконав американський актор Рамі Малек, відомий за серіалом "Містер Робот". Після перегляду фільму студенти та викладачі поділилися враженнями про переглянуте за чашкою кави.

Доц. Чарнош С.М. та студенти кураторської групи ММ-311 в кінотеатрі "Cinema-city" (2018 рік)

8 листопада 2018 року студенти кураторських груп разом із своїми наставниками Лозою Є.О., Куляндою О.О., Юріїв К.Є. відвідали кінотеатр Сінема-Сіті

У фільмі «DZIDZIO Перший Раз» головний герой Дзідзьо, в душі - великий актор і наївна дитина, все своє життя приховує один малесенький секрет, який переростає у величезну проблему. Цього разу ні найкраща мама, ні його крутий друг не зможуть йому допомогти. Бо таку делікатну справу Дзідзьо має вирішити вперше і дуже обережно. Фільм наповнений дотепним гумором, сарказмом та є україномовний. Студенти та куратори залишилися задоволені.

Ст.викл. Юріїв К.Є., ст.викл. Кулянда О.О., ас. Лоза Є.О. та студенти кураторських груп у кінотеатрі "Cіnema-city" (2018 рік)

24 жовтня 2018 року доц. Бігуняк Т.В. провела виховну годину з з кураторською групою ІМ-333 на тему «Тернопіль-екскурс в історію, цікаві та невідомі факти»

Доц. Бігуняк Т.В. з кураторською групою ІМ-333 (2018 рік)

Тернопіль… Деякі називають це місто Українською Трансільванією, а ще кажуть, що Тернопіль одне з трьох міст світу, в якому озеро розташовується у самому центрі міста… Тернопільщина славиться тим, що тут знаходиться близько 30% всіх історичних замкових споруд, розміщених на території держави, а також природними дивами (як-от відомими на увесь світ печерами), різноманітними туристичними маршрутами та паломницькими центрами (до чудотворної ікони Божої Матері у Почаєві). А чим може здивувати саме місто?…

Тернопільський палац (2017 рік)

Домініканський костел (2016 рік)

Воздвиженська церква (2011 рік)

Церква Різдва (2000 рік)

Тернопільський палац

Тернопільський замок був побудований у 1540-1548 роках на лівому березі річки Серет для охорони південно-східний кордонів Речі Посполитої від нападів кримських татар.

Домініканський костел

Одна з найстаровинніших споруд міста, що збереглася до нашого часу. Домініканський костел був побудований у 1749-1779 рр. відомим на той час архітектором Яном де Вітте, який спроектував фортецю в Кам’янець-Подільському. Щоправда, пізніше знайдені матеріали у сховищах Петербурга називають ім’я Августа Мощинського, як справжнього автора проекту споруди.

Воздвиженська церква

Воздвиженська церква – це найдавніший храм Тернополя. Вона була споруджена на початку XVI ст. на фундаменті древнього храму, історія якого сягає часів України-Русі. Ще з моменту побудови вона мала оборонне значення. Церква відрізняється від інших культових оборонних споруджень Поділля наявністю напівкруглої апсиди, що походить ще з староруських традицій. Побудована у ренесансному стилі. До споруди входять власне сама церква і масивна дзвіниця, що була добудована 1627 року. Для будівництва використовували природний камінь-пісковик. Цю церкву ще називають “церква над ставом”.

Церква Різдва

У центрі міста знаходиться старовинний храм, який також відносять до найдавніших пам’яток архітектури Тернополя – це Церква Різдва, або ж Середня. Церкву будували від 15 червня 1602 р. до 4 серпня 1608 р. під наглядом муляра Леонтія. Первісно церква мала вигляд невеликої одноярусної будівлі, а вже згодом до неї добудували другий ярус та дві півкруглі вежі.

По закінченні заходу куратор подарувала студентам листівки із зображенням найкращих місць міста Тернополя.

З нагоди дня Святої Покрови Пречистої Богородиці, 74-річчя створення УПА, Дня українського козацтва, Дня захисника України 18 жовтня 2018 року в адміністративному корпусі ТДМУ відбувся благодійний ярмарок. Метою цього заходу є збір коштів на потреби «Дому милосердя» у місті Чорткові, який перебуває під опікою ТДМУ. Ця організація допомагає дітям-сиротам з фізичними вадами.

Студенти кураторських груп ММ-313,ММ-311,ММ-312, ІМ-333, ІМ- 334, ІМ-335, разом з кураторами Бігуняк Т.В., Куляндою О.О.,Чарнош С.М., Лозою Є.О., Пелихом В.Є. та Усинським Р.С. активно долучилися до цієї акції.

Студенти кураторських груп на благодійному ярмарку в адміністративному корпусі ТДМУ (2018 рік)

17 жовтня 2018 року куратор УсинськийР.С. зустрівся з 312 групою медичного факультету у парку відпочинку »Здоров'я». Студенти знайомилися з куратором, грали у теніс та волейбол, готували смаколики на вогні.

Куратор ст.викл. Усинський Р.С. та студенти кураторської групи ММ-312 у парку "Здоров'я" (2018 рік)

11 жовтня 2018 року відбувся концерт у Тернопільській обласній філармонії. Учасники концерту - камерний оркестр філармонії та студенти ТДМУ з Гани. Слухали чарівний джаз. Студентів прийшли підтримати викладачі-куратори Бігуняк Т.В., Кулянда О.О., Чарнош С.М. та студенти кураторських груп.

Доц. Бігуняк Т.В., ст.викл Кулянда О.О., ст.викл. Юріїв К.Є., камерний оркестр Тернопільської філармонії та студенти кураторських груп з Гани (2018 рік)