Ентузіазм та невитрачений потенціал. Це те, що характеризує молодість. Але для того, щоб вони мали правильне застосування, молодь потребує знань. Тому неможна обминати стороною молоді серця, котрі сповненні бажання приймати участь в чомусь, що є справді важливим. Викладачу - наставнику необхідно бути обережним і чутливим, щоб допомогти молодим людям знайти своє покликання і показати, як можна реалізувати його.
07 листопада 2024 року кураторська група мм 318 (куратор Бігуняк Т.В.) брала участь у студентському вечорі, який відбувся в актовій залі ТНМУ імені І.Я. Горбачевського. На сцені виступала Лисецька Вікторія.
На фото: студенти під час виступу (2024 рік)
На фото: студенти кураторської групи мм-321 у якості глядачів студентського вечору (2024 рік)
05 листопада 2024 року доц. Кулянда О.О. разом із кураторською групою мм-317 провели виховну годину, присвячену темі посттравматичних стресових розладів. У рамках виховної годили відбулася дискусія на тему війни, горя, взаємопідтримки та взаєморозуміння між людьми. Особливу увагу студенти приділили тематиці «Особливості ПТСР у дітей та молоді». Студенти підготували цікаву тематичну презентацію.
На фото: студенти 317 групи медичного факультету під час демонстрації презентації «Посттравматичний стресовий розлад» (2024 рік)
05 листопада 2024 року доц. Бігуняк Т.В. разом з кураторською групою мм-318 побували на виставі "Труфальдіно із Бергамо" у Тенопільському обласному українському академічному театрі імені Т.Г. Шевченка.
На фото: сцена з вистави» Труфальдіно із Бергамо» (2024 рік)
На фото: доц. Бігуняк Т.В. разом із студентами кураторської групи мм-318 перед початком вистави (2024 рік)
31 жовтня 2024 року доц. Юріїв К.Є. та кураторська група мм-321 побували на екскурсії в місцевому краєзнавчому музеї.
На фото: доц. Юріїв К.Є. та кураторська група мм-321 у міському краєзнавчому музеї (2024 рік)
29 жовтня 2024 року у групі мм-318 студенти Кухар Ірина, Збираль Равло та Коломієць Анна провели презентацію "Рідні місця України - міста Рівне, Берестечко та Горохів на Волині" (куратор доц. Бігуняк Т.В.). Доповідачі цікаво розповідали про історію, видатні місця, туристичні локації та історичні пам'ятки своєї Батьківщини.
На фото: доц. Бігуняк Т.В. разом із кураторською групою мм-318 під час проведення виховної години «Рідні місця України - міста Рівне, Берестечко та Горохів на Волині» (2024 рік)
28 жовтня 2024 року у креативному кластері "На пошті" відбувся захід медичний благодійний "Неоквартирник". Виступали творчі колективи ТНМУ та музичні гурти наших студентів. Доц.кафедри Чарнош С.М. разом із кураторською групою мм-316 взяли активну участь у заході. Організаторами зібрано понад 30 тис. грн. у рамках благодійного аукціону, які будуть пераховані на проєкт "Студентська гривня", що допомагає студентам та їхнім батькам, які перебувають на фронті.
На фото: студенти 316 групи медичного факультету разом із куратором доц. Чарнош С.М. на благодійному заході (2024 рік)
25 жовтня 2024 року у день національної писемності та мови куратори доц. Юріїв К.Є., доц. Кулянда О.О., доц. Бігуняк Т.В. та студенти кураторських груп мм-317, мм-318 та мм-321, а також студенти, котрі мали заняття, згідно розкладу долучились до написання диктанту національної єдності «Магія слова».
На фото: студенти мм-318 під час написання радіодиктанту національної єдності (2024 рік)
На фото: студенти кураторських груп мм-317 та мм-321 під час написання радіодиктанту національної єдності «Магія слова» (2024 рік)
14 жовтня 2024 року куратори кафедри патологічної фізіології доц. Кулянда О.О., та доц. Юріїв К.Є. провели виховну години з кураторськими групою мм-317 на тему «Професійне вигорання-повільна отрута для професіоналів». У рамках виховної години студенти презентували цікаву доповідь, відбулася плідна дискусія, де студенти шукали шлях до балансу та благополуччя.
На фото: студенти мм-317 під час демонстрування презентації « Професійне вигорання - повільна отрута для професіоналів» (2024 рік)
09 жовтня 2024 року доц. кафедри Бігуняк Т.В. разом із кураторською групою мм-318 побували на концерті "Сильні та нескорені" з нагоди Дня захисників та захисниць України, який відбувся у актовій залі нашого університету.
На фото: студенти під час виступу на концерті (2024 рік)
Студентка кураторської групи ММ318 Лисецька Вікторія - учасниця хору ТНМУ (2024 рік)
03 жовтня 2024 року викладачі кафедри доц. Юріїв К.Є., доц. Кулянда О.О. разом із групою 321 медичного факультету провели виховну годину на тему «Ментальне здоров’я, як подбати про себе» студенти підготували цікаву тематичну презентацію, у рамках виховної години відбулася жвава дискусія, особливий інтерес викликала проблема спілкування дітей та батьків у родині..
На фото: доц. Юріїв К.Є. та група мм-321 під час демонстрації тематичної доповіді (2024 рік)
На фото: студенти групи мм-321 дискутують на тему ментального здоров’я (2024 рік)
На фото: доц. Кулянда О.О. та студенти групи мм-321 під час перегляду презентації (2024 рік)
На фото: кадри презентації «Ментальне здоров’я, як подбати про себе» (2024 рік)
01 жовтня 2024 року відбулося знайомство Бігуняк Т.В. із кураторською групою ММ-318 та виховна бесіда на тему: "Походження та значення свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, створення УПА та Дня захисників і захисниць України".
На фото: доц. Бігуняк Т.В. з кураторською групою мм-318 (2024 рік)
З 2023 року українці святкують Покрову Пресвятої Богородиці 1 жовтня. Також у цей день в Україні відзначають день українського козацтва та День захисника та захисниць України.
З нагоди цієї визначної дати 01.10.2024 року викладачі нашої кафедри проф. Денефіль О.В, доц. Бігуняк Т.В., доц. Юріїв К.Є., доц. Кулянда О.О., доц Пелих В.Є. та доц. Чарнош С.М разом з кураторськими групами мм-316, мм-317, мм-318, мм-320 та мм-321 прийняли активну участь у благодійному ярмарку, який відбувався у нашому університеті. Ярмарок був організований з метою збору коштів для потреб наших захисників. Студенти цікаво оформили свої столи, приготували чимало домашніх смачних страв та солодощів, співали українських пісень та дуже успішно поярмаркували
На фото: проф. Денефіль О.В. разом із кураторською групою мм-320 (2024 рік)
04 травня 2024 року команда волонтерів студентів Тернопільського національного медичного університету "MAVT" разом із викладачами кафедри патологічної фізіології та кафедри терапії та сімейної медицини відвідали воїнів, які перебувають на реабілітації у Тернопільській лікарні. Цей день був наповнений теплом, добротою та величезною вдячністю до тих, хто віддає своє життя захищаючи нашу країну.Студенти зібрали кошти за допомогою благодійного збору "Донать, вір, борись", а також отримали підтримку від проєкту "Студентська гривня для перемоги", щоб приготувати для наших захисників особливі великодні пакунки. Ініціаторами цієї благодійної акції стали студентки 3 курсу - Марія Соломахіна та Софія Берегуляк, разом зі студентом 4 курсу - Антонієм Гороховським. Молодіжна команда отримала велику підтримку від інших студентів, серед яких були Ярина Турчин, Андрій Хомин, Надія Стратюк, Соломія Фака, Ангеліна Лотоцька, Авніш Пан Панесар, Олександр Мігенько. До ініціативи також долучилася ММ-313 група під керівництвом викладачів кафедри патологічної фізіології: Катерини Юріїв, Оксани Баліцької, Євгена Лози та Ольги Денефіль. Підтримала акцію доцент кафедри терапії та сімейної медицини, - Ірина Боровик. Збір " Донать, вір, борись" тривав з 11.04 до 21.04, за цей невеликий період вдалося зібрати разом 5300 гривень
Наші волонтери відвідали воїнів, які перебувають на реабілітації у Тернопільській лікарні (2024 рік)
27 березняа 2024 року під керівництвом доцента Бігуняк Тетяни Володимирівни студенти ІМ-328 Калу Еліджах Нвобасі та Окоро Фейве Амарачі провели виховний захід «Наслідки та управління стресом”. Вони продемонстрували науковий фільм про негативний вплив хронічного стресу на організм, презентацію «Stress management”під час якої показали методики негайного зменшення впливу стресових чинників та провели вікторину для студентів ММ-383.
На фото: куратор Бігуняк Т.В. разом із студентами кураторських груп
(2024 рік)
24 березняа 2024 року біля Архикатедрального Собору Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці УГКЦ відбувся благодійний ярмарок, пожертви якого будуть спрямовані для комплектації тактичних аптечок для захисників України. До благодійної акції долучились проф. Денефіль О.В., доц. Юріїв К.Є., доц. Кулянда О.О. разом із кураторськими групами мм-305 та мм-312.
На фото: студенти мм-305 та мм-312 разом із кураторами під час проведення благодійного ярмарку (2024 рік)
06 березня 2024 року усі викладачі кафедри патологічної фізіології разом із студентами кураторських груп провели виховну годину присвячену 210-й річниці з дня народження Т.Г. Шевченка. Студенти декламували вірші Великого Кобзаря та переглянули тематичну презентацію.
На фото: студенти кураторських груп разом із кураторами проф. Бондаренко Ю.І. та доц. Юріїв К.Є. (2024 рік)
На фото: викладачі та студенти переглядають тематичну презентацію, присвячену 210-й річниці з дня народження Великого Кобзаря (2024 рік)
На фото: студенти кураторських груп декламують поезію Т.Г. Шевченка (2024 рік)
01 березня 2024 року у Драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка відбувся весняний благодійний бал, організований студентами ТНМУ ім. І. Я. Горбачевського. У рамках цієї події була чудова можливість долучитися до культури європейського танцю та насолодитися звучанням класичної музики. Це чудове дійство -яскраве підтвердження ініціативності, небайдужості студентів, сповнених прекрасних ідей, готових втілювати їх у добрі справи!
На фото: студенти під час виконання танцювальної композиції (2023 рік)
15 лютого 2024 року куратори Кулянда О.О. та Юріїв К.Є. разом із кураторськими групами мм-305 та мм-312 побували на студентському концерті, присвяченому Дню закоханих. Студенти підготували чудову концертну програму, продемонструвавши глядачам свої таланти.
На фото: студенти кураторських груп разом із куратором доц. Куляндою О.О. (2024 рік)
08 лютого 2024 року Театральна студія Тернопільського національного медичного університету «Арт-Драма» представила глядачам чергову виставу «Пігмаліон» за однойменною п’єсою Бернарда Шоу. Бернард Шоу (1856-1950) - уславлений ірландський письменник і драматург, лауреат Нобелівської премії. Одну зі своїх п’єс-шедеврів він написав, надихнувшись міфом про скульптора Пігмаліона, який закохується у своє творіння - дівчину-статую і просить богиню вдихнути в неї життя. У Шоу, щоправда, головна героїня - квіткарка Лайза Дулитл жива-живісінька, ще й говірка нівроку. «Скульптор» - мовознавець Генрі Гіггінс має виліпити з неї вишукану даму, причепуривши та навчивши правильної мови. Але після вдалого дебюту вихованки, щось пішло не так… Протягом двох годин глядачі насолоджувались чудовою грою юних акторів. На виставі побували студенти п’ятої групи третього курсу медичного факультету разом із куратором Куляндою О.О.
На фото: фрагмент вистави «Пігмаліон» (2024 рік)
На фото: творчий колектив «Арт-драми» у фіналі вистави (2024 рік)
На фото: студенти групи мм-305 разом із куратором Куляндою О.О. (2024 рік)
31 січня 2024 року з нагоди Всесвітнього дня боротьби проти раку студенти 305 групи медичного факультету підготували презентацію та доповідь про рак молочної залози, де висвітлили статистику, клінічні прояви, методи діагностики та профілактики даної патології. Куратор групи Кулянда О.О. презентувала відеофільм про проблеми онкології в Україні та світі.
На фото: студенти групи мм-305 разом із куратором Куляндою О.О.
(2024 рік)
22 січня 2024 року кафедра патологічної фізіології разом з студентами утворити живий ланцюг з нагоди 105-ї річниці проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.
03 листопада 2023 року Кулянда О.О. та Лоза Є.О. провели виховну годину з групою мм-305 на тему профілактика гепатиту А. Студентам було продемонстровано тематичну презентацію
Aс. Лоза Є.О. та студенти 305 групи медичного факультету
(2023 рік)
студенти групи мм-305 знайомляться з інформаційними матеріалами по профілактиці гепатиту А (2023 рік)
інформаційні матеріали по клінічній симптоматиці та методах профілактики гепатиту А
01 листопада 2023 року проф. Бондаренко Ю.І. провів виховну годину з кураторською групою ім-327 з приводу знайомства, заповнення журналу куратора та планування виховних заходів
Проф. Бондаренко Ю.І. та студенти кураторської групи ім-327 під час заповнення журналу куратора (2023 рік)
Проф. Бондаренко Ю.І. та студенти кураторської групи ім-327
(2023 рік)
27 жовтня 2023 року у день національної писемності та мови викладачі, куратори, студенти кураторських груп мм-305, мм-312, мм-313 та студенти, котрі мали заняття, згідно розкладу долучились до написання диктанту національної єдності на кафедрі патологічної фізіології. Цьогорічний Радіодиктант під назвою "Дороги України" написала поетеса, перекладачка, авторка прозових творів, лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко. Читав диктант актор театру та кіно, театральний режисер Олексій Гнатковський.
Cт. викладач Свередюк Ю. А. із студентами під час написання радіодиктанту
(2023 рік)
Доц. Чарнош С.М. із студентами під час написання радіодиктанту (2023 рік)
Проф. Денефіль О.В. із студентами під час написання радіодиктанту (2023 рік)
Доц. Юріїв К.Є. та ас. Баліцька О.Ю. із студентами під час написання радіодиктанту (2023 рік)
Ас. Баліцька О.Ю. із студентами під час написання радіодиктанту (2023 рік)
Разом із «Дорогами України» мандрували просторами нашої держави близько 30-ти студентів та викладачів нашої кафедри, які стали учасниками національного флешмобу, метою якого є єднання навколо українського Слова. Від Харкова до Львова поставали в нашій уяві страшні картини сьогочасної дійсності України: обвуглене збіжжя, згорілий танк, підірвані мости. І разом із цим постали перед нами і відра яблук та абрикос, гори гарбузів і кукурудзи, мальовничі віконниці затишних осель та ворота з лебедями. Такі образи мирного життя демонструють віру у відродження України, милування її красою та людьми. Ці дороги – це «нитки любові» до нашої Батьківщини, впевненість у її світлому майбутньому. Участю в Диктанті учасники ствердили, що Українська мова – це важливий чинник нашої ідентичності, мова- формує нашу думку, вона єднає українців (2023 рік)
26.10.2023 куратори кафедри патологічної фізіології Баліцька О.Ю., Юріїв К.Є. та Кулянда О.О. провели виховні години з кураторськими групами мм-313, мм-312 та мм-305 з приводу підготовки до написання радіодиктанту. У 2023 році радіодиктант національної єдності вперше відбудеться в нову дату - 27 жовтня. Саме цього дня, згідно зі змінами до указу президента України від 6 листопада 1997 року №1241/97, відтепер відзначатиметься День української писемності та мови.
Доц. Кулянда О.О. та студенти кураторської групи 3 курсу медичного факультету
(2023 рік)
5 жовтня 2023 року викладачі кафедри проф.Хара М.Р., доц. Бігуняк Т.В. та куратори ас. Баліцька О.Ю., доц.Юріїв К.Є., доц. Кулянда О.О. разом із кураторськими групами ММ 305, 312 та 313 медичного факультету побували на концерті, присвяченому нашим захисникам, який відбувся в актовій залі нашого університету. У програмі заходу прозвучала чудова поезія, пісні, порадували наші студенти чудовими танцювальними композиціями. Атмосфера заходу була чуттєвою та атмосферною.
Викладачі кафедри патологічної фізіології та студенти кураторських груп в адміністративному корпусі (2023 рік)
Учасники концерту, присвяченого нашим захисникам в актовій залі нашого університету (2023 рік)
02.10.2023 року усі викладачі нашої кафедри разом з кураторськими групами мм-305, мм-312 та мм-313 прийняли активну участь у благодійному ярмарку з метою збору коштів для наших захисників. Студенти приготували чимало домашніх страв та смаколиків, співали украінських пісень та дуже успішно поярмаркували.
Викладачі кафедри разом із кураторськими групами мм-305, мм-312, мм-313 медичного факультету на організованому ярмарку (2023 рік)
28.04.2023 року доц.Усинський Р.С. та ас. Лоза Є.О. провели виховну годину з кураторськими групами мм-308 та ім-329 на тему « Індія-країна контрастів, традиції, звичаї, особливості культури». У рамках виховної години було представлено цікаву презентацію та фільм.
проф. Денефіль, доц.Юріїв К.Є., доц. Усинський Р.С., ас. Лоза Є.О. та студенти кураторських груп (2023 рік)
Ас. Лоза Є.О. та студенти кураторської групи (2023 рік)
19.04.2023 року доц. Чарнош С.М. провела виховну годину з групою мм-303 медичного факультету на тему «Фізична активність у житті студента медика». У рамках виховної години було проведено фізкультхвилинку, викладач ознайомила студентів із видами вправ, які можна робити у коротких перервах між парами.
Доц. Чарнош С.М. та студенти кураторської 303 групи 3 курсу медичного факультету
(2023 рік)
19 квітня 2023 року доц. Пелих В.Є. та студенти кураторської групи ММ-315 3-го курсу медичного факультету відвідали кінотеатр "Злата".
Доц. Пелих В.Є. та студенти кураторської 315 групи 3 курсу медичного факультету
(2023 рік)
Тізер 3D-анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» (2023 рік)
«Мавка. Лісова пісня» (англ. Mavka. The Forest Song) — український 3D анімаційний фільм за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня» та образів народної міфології. У мультфільмі немає деяких персонажів оригінального твору Лесі Українки, як-от матері Лукаша, Перелесника та Потерчат. Натомість у ньому є такі нові персонажі, як жабокиць Квусь, лісовик Гук, песик Лукаша Шусть, рисеня та безліч інших лісових істот.
Безмежні українські ліси з давніх-давен приховують безліч таємниць і загадок. Тут, серед столітніх дерев, живуть незвичайні міфічні істоти, а серед них — Мавка, Душа і новообрана Берегиня Лісу. Її головне покликання — захищати Ліс та його головний скарб — Джерело життя — від будь-яких зазіхань людей. Лукаш — звичайний сільський хлопець з рідкісним музикальним талантом, який він повністю вкладає у гру на сопілці. Лукаш, щоб врятувати свого хворого дядька Лева, вирушає до таємничого та забороненого лісу, щоб знайти дерево життя за пропозицією жорстокої Килини. Насправді ж Килина хоче скористатися живильною силою дерева для отримання вічної молодості. Саме завдяки сопілці відбувається неймовірне: Мавка і Лукаш зустрічаються і закохуються одне в одного. Та разом з тим Мавка опиняється перед складним вибором: кохання чи її обов’язок перед Лісом.
Акторський склад:
Оповідачка — Ніна Матвієнко
Мавка — Наталка Денисенко (озвучання), Христина Соловій (вокал), Катерина Кухар і Таїсія Хвостова (рухи та пластика)
Лукаш — Артем Пивоваров
Дядько Лев — Олег Михайлюта
Килина — Олена Кравець
Фрол, слуга Килини — Сергій Притула
Знахарка — Наталія Сумська
Друзі Лукаша, сільські музиканти Ніна, Ірина, Олена і Марко — учасники гурту «ДахаБраха»
Шумник Гук — Михайло Хома
Водяниця, русалка — Юлія Саніна
Лісовик — Назар Задніпровський
Той, що в скелі сидить — Олег Скрипка
Українські жінки — Катерина Осадча
Тварини — Петро Чорний
Прем'єра відбулася 2 березня 2023 року. Після шостого вікенду у кіно «Мавку» переглянуло 1 011 735 глядачів, а бокс-офіс сумарно склав 127 531 211 грн. і фільм уже став найкасовішим за весь час незалежності.
Якісна графіка (рівня Дисней чи Піксар), чудове озвучування персонажів відомими українськими акторами, милозвучна сучасна музика, в тому числі автентична в сучасній обробці, гострий сюжет (хоч і спрощений в порівнянні з оригіналом для легшого сприйняття дітками) викликав незабутню бурю емоцій і переживань за персонажів аж до сліз. Тому, мабуть, ця казка є не тільки для діток, а цілком підходить для сімейного перегляду.
14.04.2023 року куратори доц.Усинський Р.С., доц. Юріів К.Є., доц. Пелих В.Є. разом із кураторськими групами мм-308 медичного факультету та ім-329, ім-344 , факультету іноземних студентів підготували виховний захід на тему «Український Великдень, історія, традиції, сучасність». Студенти підготували цікаву тематичну презентацію, кросворди, а також провели майстер-клас по оздобленню писанок та пасок.
Куратори доц.Усинський Р.С., доц. Юріїв К.Є., доц. Пелих В.Є., ас. Лоза Є.О., зав.кафедри патологічної фізіології проф. Денефіль О.В. разом із кураторськими групами мм-308 медичного факультету та ім-329, ім-344 , факультету іноземних студентів на організованому виховному заході проводять тематичну презентацію, розвязування кросвордів, майстер-класи по оздобленню писанок та пасок (2023 рік)
12.04.2023 року доц. Бігуняк провела виховну годину з кураторською групою ім-327, факультету іноземних студентів на тему «Великодні традиції в Україні»
доц. Бігуняк з кураторською групою ім-327, факультету іноземних студентів в змішаній формі (онлайн та офлайн) розповідає про Великодні традиції України (2023 рік)
06.04.2023 року в актовій залі ТНМУ відбулася прем’єра вистави «Пошились у дурні». Акторський склад - студенти ТНМУ- вразили своєю професійністю, харизматичністю. На прем’єрі вистави побували студенти кураторських груп ім-339, ім-340, мм-308, мм-309 та викладачі нашої кафедри: Денефіль О.В., Кулянда О.О., Юріїв К.Є., Усинський Р.С.
Викладачі кафедри та студенти кураторських груп на прем’єрі вистави «Пошились у дурні» , актова зала ТНМУ (2023 рік)
31.03.2023 року доц.Юріів К.Є. та доц. Кулянда О.О. разом із кураторськими групами мм-309 медично факультету та ім-339, ім-344 факультету іноземних студентів побували на концерті джазової музики Галицького муніципального оркестру в бібліотеці ТДМУ.
доц.Юріїв К.Є., доц. Кулянда О.О. та студенти кураторських груп на концерті джахової музики (2023 рік)
Доц. Юріїв К.Є. та студенти кураторської групи (2023 рік)
07.03.2023 року куратори кафедри патологічної фізіології разом із студентами кураторських груп побували на зустрічі з Олегом Германом- науковцем, письменником, громадським діячем. Зустріч відбулася з нагоди дня народження великого Кобзаря.
Викладачі кафедри та студенти кураторських груп 3 курсу медичного факультету на зустрічі з нагоди дня народження Кобзаря (2023 рік)
21.02.2023 року куратори кафедри патологічної фізіології разом із завідувачем кафедри Денефіль О.В. та студентами прикріплених груп побували на концерті, присвяченому усім закоханим, що відбувся у актовому залі нашого університету. Наші студенти підготували чудову нанасичену концертну та конкурсну програму.
Викладачі кафедри та студенти кураторських груп 3 курсу медичного факультету на концерті усім закоханим (2023 рік)
У період з 13.02.2023 по 15.02.2023 року викладачі кафедри проф. Денефіль О.В., доц. Пелих В.Є., ас. Свередюк Ю.А., доц. Юріїв К.Є., ас. Лоза Є.О., доц. Усинський Р.С., доц. Кулянда О.О., доц. Чарнош С.М., доц. Бігуняк Т.В., та студенти кураторських груп 303, 308, 309, 314, 315 медичного факультету закупили матеріали та виготовили окопні свічки та хімічні грілки для захисників України.
Викладачі кафедри та студенти кураторських груп 3 курсу медичного факультету в післяурочний час виготовляють окопні свічки та багаторазові хімічні грілки для наших захисників (2023 рік)
03.02.2023 року Глава УГКЦ Блаженніший Святослав відвідав Тернопільський національний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського. На зустрічі побували викладачі нашої кафедри разом із студентами кураторських груп.
Викладачі кафедри та студенти кураторських груп 3 курсу медичного факультету на зустрічі із Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом
(2023 рік)
Глава УГКЦ Блаженніший Святослав,
ректор ТНМУ Михайло Корда
(2023 рік)
26.11.2022 року на майдані відбувся мітинг-реквієм. Священнослужителі Української Греко-католицької та Української Православної церков відслужили молебень за тими, хто помер у роки Голодомору. День пам`яті жертв Голодоморів – це щорічний національний пам’ятний день, який відзначають у четверту суботу листопада. На долю українського народу випало пережити три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Наймасштабнішим був Голод 1932-1933 років, його нині називають геноцидом українського народу – тоді загинуло майже 4 мільйони людей. Учасники поминального заходу запалили лампадки у формі символічного хреста. До вшанування пам’яті долучились студенти 309 групи медичного факультету разом із куратором Куляндою О.О. Об 16:00 було оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання.
Куратор доцент Кулянда О.О. та студенти кураторської групи мм-309 на молебні у день пам'яті жертв Голодомору (2022 рік)
9 листопада 2022 року студенти 308 групи медичного факультету разом із куратором доцентом Усинським Р.С. долучилися до написання диктанту національної єдності.
Доцент Усинський Р.С. разом із студентами групи мм-308 беруть участь у написанні радіодиктанту національної єдності (2022 рік)
Цьогорічний Радіодиктант - це перш за все українська акція єднання, де б ми не були. Завдяки можливостям Українського Радіо до Радіодиктанту кожен зміг долучитися, незалежно від того, у якій точці земної кулі перебував у цей непростий для нас усіх час. Сьогодні це особливо важливо, адже ми бачимо, що війна в Україні йде не лише за збереження наших територій, війна йде за збереження нашої ідентичності. Це флешмоб поваги до нашої культури, це можливість долучитися до спільної дії, яка об'єднує всіх нас.
02.11.2022 усі викладачі кафедри патологічної фізіології разом із студентами кураторських груп 303, 309, 314, 315 долучились до закупівлі матеріалів та виготовлення окопних свічок для захисників Украни.
Студенти кураторських груп беруть участь у виготовленні окопних свічок (2022 рік)
27.10.2022 року куратори кафедри патологічної фізіології разом із студентами прикріплених груп побували на концерті, присвяченому захисникам Украіни, що відбувся у актовому залі нашого університету. Наші студенти підготували чудову на насичену концертну програму.
Куратори доцент Чарнош С.М., доцент Юріїв К.Є., доцент Усинський Р.С. та студенти кураторських груп у актовій залі адміністративного корпусу ТНМУ на концерті, присвяченому захисникам України (2022 рік)
11.10.2022 року доц. Кулянда О.О. провела виховну годину з групою 309 на тему «Що слід знати про психоемоційні стани під час війни», в рамках виховної години було продемонстровано тематичний фільм.
Куратор доцент Кулянда О.О. та студенти кураторської групи мм-309 медичного факультету 3 курсу проводять "виховну годину" на тему: «Що слід знати про психоемоційні стани під час війни» (2022 рік)
2 травня 2022 року Бігуняк Т.В. провела виховну годину з кураторською групою на тему « Патофізіологія стресу»
Куратор доцент Бігуняк Т.В. та студенти кураторської групи ім-342 факультету іноземних студентів 3 курсу проводять "виховну годину" на тему: «Патофізіологія стресу» в online-режимі (2022 рік)
28 квітня 2022 року асистент Лоза Є.О. провів виховний захід з кураторською групою ім-341 на тему «Особливості психології людей під час війни»
Куратор асистент Лоза Є.О. та студенти кураторської групи ім-341 факультету іноземних студентів 3 курсу проводять "виховну годину" на тему: «Особливості психології людей під час війни» в online-режимі (2022 рік)
21 та 26 квітня 2022 року куратори Пелих В.Є., Юріїв К.Є. та Кулянда О.О. провели виховну годину з групами мм-301, ім-340 та ім-344 на тему «Традиції святкування Великодня в Украіні»
Куратори та студенти кураторських груп 3 курсу проводять "виховну годину" на тему: «Традиції святкування Великодня в Украіні» в online-режимі (2022 рік)
Куратор асистент Свередюк Ю.А. та студенти кураторської групи мм-314 медичного факультету на фоні драмтеатру (2022 рік)
16.02.2022. куратори Юріїв К.Є., Кулянда О.О. , Бігуняк Т.В. та студенти-іноземці 342 групи долучилися до Всеукраїнського флешмобу з нагоди Дня єдності. Було проведено виховну годину, де студенти отримали відповіді на питання про ситуацію в Україні та як вберегтися від негативного впливу інформації з електронних ресурсів, також куратори розповіли про історію України. Куратор групи доц. Бігуняк Т.В. розповіла про історію створення гімну України та його зміст.
Викладачі та студенти стоматологічного, медичного, факультету іноземних студентів з нагоди Дня єлності в дворі навчального корпусу ТНМУ по вул. Чехова, 3 (2022 рік)
доц. Бігуняк Т.В. та студенти кураторської 342 групи 3 курсу факультету іноземних студентів з нагоди Дня єлності в дворі навчального корпусу ТНМУ по вул. Чехова, 3 (2022 рік)
доц. Юріїв К.Є. та студенти кураторських груп 3 курсу факультету іноземних студентів та медичного факультету з нагоди Дня єлності в дворі навчального корпусу ТНМУ по вул. Чехова, 3 (2022 рік)
доц. Кулянда О.О., доц. Юріїв К.Є. та студенти кураторської групи 3 курсу факультету іноземних студентів з нагоди Дня єлності в в навчальній аудиторії кафедри патологічної фізіології (2022 рік)
15.02.2022. доцент Бігуняк Т.В. у рамках виховної години ознайомила студентів 342 групи із традицією святкування Стрітення. Проведена презентація про християнську історію свята Стрітення Господнього (зустріч старця Симеона із немовлям Ісусом), звичай святити свічки у дей день, які служитимуть оберегами цілий рік, народні легенди зустрічі зими з весною - "Лютневий сніг весною пахне".
Куратор доцент доцент Бігуняк Т.В. та студенти кураторської групи (ім-342 факультету іноземних студентів 3 курсу) проводять "виховну годину", присвячену історії християнського свята Стрітення Господнього (2022 рік)
04.02. 2022 року куратори доцент Юріїв К.Є. та доцент Кулянда О.О. провели виховну годину з групою 344 факультету іноземних студентів та групою 301 медичного факультету, присвячену Всесвітньому дню боротьби проти раку. Студенти підготували тематичну презентацію, у рамках виховної години було переглянуто фільм про ранню профілактику онкологічних захворювань.
Куратори доцент доцент Юріїв К.Є., доцент Кулянда О.О. та студенти кураторських груп (ім-344 факультету іноземних студентів та мм-301 медичного факультету 3 курсу) проводять "виховну годину", присвячену Всесвітньому дню боротьби проти раку» в online-режимі (2022 рік)
19.01.2022. Куратор Бігуняк Т.В. провела виховну годину з 342 групою на тему «Різдвяні традиції в Україні: Свята вечеря, колядки, щедрівки, Маланка, водохрещення». У рамках виховної години було проведено дегустацію куті та пампухів.
17.01.22. Куратор доцент Бігуняк Т. В. разом із кураторською групою ім-342 провела виховну годину на тему "Святкування Нового року в Україні та світі. Різниця між Юліанським та Григоріанським календарями".
Доц. Бігуняк Т.В. та студенти кураторської групи ім-342 3 курсу факультету іноземних студентів на кафедрі патологічної фізіології разом із стилізованими календарями (2022 рік)