06 грудня 2016 р.

Єдина справжня розкіш –

це розкіш людського спілкування

Антуан де Сент-Екзюпері.

6 грудня 2016 року на кафедрі патологічної фізіології зібралися студенти – іноземці та студенти з України аби спробувати краще зрозуміти один одного, поспілкуватися, знайти нових друзів. Організували захід куратори груп

доц. Пелих В.Є., ст. викл. Юріїв К.Є., ас. Кулянда О.О.

Представники Намібії, Нігерії, Єгипту, Польщі розповідали про свої країни, народ, традиції, особливості культури, демонстрували фільми та слайд-шоу про визначні місця, історичні особистості, досягнення науки та техніки свого краю.

Студенти з України представили свою Батьківщину і розповіли про її традиції та стародавню історію, згадали і трагічні події на Майдані та на сході України. Особливо цікаво студенти розповіли про історію української вишиванки.

На завершення вечора усіх студентів чекав солодкий сюрприз, адже цього дня польський народ святкував День Святого Миколая.

Позитивні емоції та щасливі обличчя молоді з різних країн ще раз переконали усіх, що наша планета кордонів немає, а народна дипломатія єднає людські серця ще міцніше.

Пливе крізь час різноголосий студентський лайнер. Пункт призначення – майбутнє, адже його пасажирам, таким різним і на вигляд, і внутрішньо, будувати світ, на який сподівається людство − світ, де пануватиме справедливість та демократія, взаємоповага та толерантність. Проект такого завтра закладається у стінах нашого університету, у спільному навчанні та дозвіллі, в подоланні мовних, ментальних та релігійних бар’єрів, у щирості знайденої тут дружби, в єдності сміливих мрій та надій.